سنگ توپاز

حتما شنیده اید که کریستال ها و سنگ ها می توانند علاوه بر جذابیت بی نهایت، یک سری وظایف خاص را نیز به همراه داشته باشند، درست است؟ این سنگ ها که از نظر برخی افراد به عنوان اشیای بی جان ساده به حساب می آیند، دارای قدرتی بی انتها هستند و می توانند به انرژی بخشی، پاکسازی و تعادل افراد و محیط کمک کنند.

توپاز یکی از این کریستال هاست. با جواهر زیبایی فوق العاده، دارای جواهرات از متنوع ترین مدل ها، همچنین به دلیل قدرت انرژی و تطبیق پذیری آن شناخته شده است، زیرا می توان آن را در مناطق مختلف در سراسر جهان و در سایه های مختلف رنگ یافت. بنابراین، بهتر است کمی بیشتر در مورد معنای سنگ توپاز و خواص آن بدانیم.

علاقه مند؟ به خواندن این پست ادامه دهید و اطلاعاتی را که برای شما جدا کرده ام ببینید تا با این سنگ بسیار خاص بیشتر آشنا شوید. پیگیری!

معنی سنگ توپاز
نام توپاز از واژه سانسکریت tapas گرفته شده است که به معنای سنگ قیمتی خورشید یا سنگ آتش است. این کریستال نمادی از طول عمر است و برای کسانی که به انرژی ها و ارتعاشات اعتقاد دارند، هدف آن آوردن زندگی جدید با بارهای مثبت است که شفا و اتحاد را به مردم ارائه می دهد.

برای ادیان مسیحی و هندو، اعتقاد بر این است که یکی از سنگ های مقدس است. علاوه بر این، کریستالی برای مبارزه با افسردگی و اضطراب است و به طور مستقیم بر سلامت عاطفی تأثیر می گذارد. هر رنگ توپاز معنایی دارد و فواید انرژی دارد، از جمله:

توپاز آبی

معنی: حفاظت، انرژی های خوب، طول عمر و اتحاد; خوش بینی، سلامتی، پاکسازی و پاکسازی

توپاز زرد

قیمت سنگ مرمریت

معنی: خوش بینی، سلامتی، پاکسازی و طهارت;

توپاز صورتی

معنی: خوش بینی، سلامتی، پاکسازی و طهارت;

توپاز سبز

معنی: خوش بینی، سلامتی، پاکسازی و طهارت;

بین دیگران.

انواع توپاز آبی
توپاز آبی «عزیزم» همه است! دارای رنگ‌هایی از رنگ روشن‌تر و تقریباً کریستالی تا آبی تیره‌تر است که حتی می‌توان با روش‌هایی که شامل تشعشع گاما می‌شود به دست آورد. این سایه ها آنقدر عجیب و غریب هستند که نامگذاری های خاصی برای تعیین آنها وجود دارد. به عنوان یک قاعده، آنها بر اساس آبی به سه کلاس طبقه بندی می شوند.

آبی آسمانی

چگونه سنگ قیمتی پیدا کنیم

شبیه رنگ آسمان در یک روز بدون ابر است: تمیز، صاف و صاف. از نظر فنی، این یک توپاز کریستالی است که در معرض پرتوهای گاما قرار گرفته است تا رنگ سنگ ایرانی را به آبی روشن افزایش دهد و رنگی یکنواخت به سنگ قیمتی با هواهای جواهر آکوامارین ایجاد کند.

 

توپاز سوئیس
رنگ درخشان آن شبیه رنگ دریای مالدیو است که بسیار شبیه به رنگ تورمالین Paraiba است. در مقایسه با آبی آسمانی تیره تر است و به آبی سوئیسی نیز معروف است. او یکی از خوش تیپ ترین و مشهورترین اعضای خانواده است.

آبی لندن
در اینجا، آبی عمیق، قوی و گرم است. بسیاری از آنها وقتی از زوایای خاصی نگاه می کنند کمی مایل به سبز هستند. رنگ تولید شده عمیق و یکنواخت است. این توپاز که با نام های Inky یا Steely Topaz نیز شناخته می شود، باارزش ترین این سه مورد در نظر گرفته می شود.

علامت زودیاک و حرفه با توپاز
بین سنگ ها و نشانه ها رابطه قوی وجود دارد. برای طالع بینی، سنگ ها و کریستال ها می توانند انرژی صورت های فلکی و ستارگانی را که بر یک علامت خاص حاکم هستند، جذب کنند. به این ترتیب، به عنوان یک قاعده، توپاز مزایایی را برای افراد متعلق به علائم برج حمل، جوزا، شیر و قوس ارائه می دهد.

در حرفه ها، توپاز به طور گسترده ای توسط هنرمندان از متنوع ترین مناطق استفاده می شود، به دلیل محرک توانایی های هنری و موسیقی. از سوی دیگر، قدرت شفابخشی که به آن نسبت داده می‌شود، باعث می‌شود که پزشکان، داروسازان، پرستاران و سایر متخصصان سلامت از آن استفاده کنند، از جمله برای ساخت حلقه‌های فارغ‌التحصیلی یا جواهرات پس از فارغ‌التحصیلی.

استفاده از توپاز
توپاز یک کریستال چند منظوره است که می تواند برای اهداف زیادی استفاده شود. به دلیل قدرت شفابخشی که دارد، روح را تصفیه می کند و منجر به تعادل در بدن می شود و می تواند برای کمک به مدیتیشن و اهداف درمانی، تقویت منابع درونی برای تأیید مجدد ظرفیت افراد، تحریک آنها به شادی، سخاوت و سلامتی مورد استفاده قرار گیرد.

آماده! در طول این پست با معنی سنگ توپاز و تمام خواص و اثرات آن آشنا شدید. بنابراین انتخاب لوازم جانبی با این کریستال آسانتر خواهد بود. با این حال، به یاد داشته باشید که صادرات فیروزه و جواهرات را فقط از تامین کنندگانی خریداری کنید که تضمین و امنیت محصول را ارائه می دهند.