با استفاده از سیب سبز ترش شوری غذا را از بین ببرید

این میوه با رنگ روشن ترد یکی از محبوب ترین میوه ها در جهان است. سیب سبز ترشدر سرتاسر جهان کشت می شود و منشاء آن به آسیای مرکزی می رسد و سرشار از ویتامین C، فیبر، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های مختلف است.

می توانید سیب را به عنوان یک میان وعده مستقل در وسط یک روز شلوغ میل کنید یا آن را به عنوان بخشی از سالاد، اسموتی، پای و دسر میل کنید. آنها هرگز شما را ناامید نخواهند کرد

سیب ها با توجه به کالری کمی که دارند کاملا سیر کننده هستند. مطالعات متعدد نشان داده اند که خوردن سیب می تواند فواید سلامتی مختلفی داشته باشد.

سیب

این مقاله نه تنها همه آنچه را که باید در مورد سیب بدانید را به شما می گوید، بلکه به چند سوال اساسی در مورد فواید آن برای سلامتی و موارد دیگر پاسخ می دهد.

فهرست مطالب
حقایق تغذیه ای سیب
13 مزیت برتر سیب برای سلامتی
2 خوشمزه ترین دستور العمل های اپل
خلاصه
سوالات متداول
حقایق تغذیه ای سیب
یک سیب متوسط با قطر حدود 3 اینچ برابر با 1.5 فنجان میوه است و دارای مواد مغذی زیر است:

جدای از اینها، سیب با آنتی اکسیدان ها و ترکیبات فنلی نیز غنی شده است.

12 مزیت اصلی سیب برای سلامتی
سیب یک میوه جادویی با فواید بی شماری برای سلامتی است که برخی از آنها عبارتند از:

شماره 1 به حفظ سلامت و سفیدی دندان ها کمک می کند
سیب جایگزین مسواک شما نخواهد شد، اما بلعیدن و جویدن یک سیب تولید بزاق در دهان را افزایش می دهد و پوسیدگی دندان ها و تعداد باکتری ها را کاهش می دهد.

شماره 2 خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد
سیب پر از فیبر محلول است که راز ثابت ماندن سطح گلوکز خون است. طبق یک مطالعه، افرادی که حداقل یک سیب در روز می‌خورند، 28 درصد کمتر از افرادی که سیب مصرف نمی‌کنند، به دیابت نوع 2 مبتلا می‌شوند.